WebinářeRegistrace

Na webinář je možno se přihlásit uhrazením registračního poplatku 300 Kč a zadáním e-mailové adresy v rámci procesu úhrady. Zadaný e-mail bude sloužit pro vzájemnou komunikaci. Zašleme Vám na něj všechny důležité informace, doklad o úhradě, link pro přihlášení na webinář a v případě vašeho zájmu, potvrzení o shlédnutí webináře. Na webinář je možné se přihlásit do 20.4.2021.

Když barvy pomáhají číst - 22. dubna 2021

Obsah

  • Základní přehled o vizuálním stresu, historii výzkumu, příznacích, diagnostice a podpůrných opatřeních včetně pomůcek.
  • Jak se vizuální stres projevuje ve školním vzdělávání a doma (na co si dát ve škole a doma pozor).
  • Test vhodného barevného filtru.
  • Odpovědi na dotazy.

Webinář vede

Ing. Libor Štěpán

Problematice vizuálního stresu a Irlen syndromu se věnuje od roku 2017. Společně s manželkou Janou přeložili diagnostický manuál vizuálního stresu britské společnosti Crossbow Education. V roce 2019 absolvoval tréning Irlen Screener u Irlen Institutu ve Velké Británii. Pravidelně se účastní konferencí a vzdělávacích akcí Dny dyslexie, Dyskorunka a dalších.

Časová dotace 120 minut

Z webináře bude pořízen záznam, který bude následně zpřístupněn ke shlédnutí.

Komu je webinář určen: pedagogům (zejména 1. stupeň zš), logopedům, psychologům, rodičům.

Cena webináře 300 Kč.

Účastnický poplatek je možné uhradit platební kartou nebo bankovním převodem. Po kliknutí na tlačítko Odeslat registrační formulář, budete přesměrování na platební bránu společnosti PAYS, kde si zvolíte formu úhrady.

Co bude po uhrazení registračního poplatku

Po úhradě registračního poplatku Vám na e-mail přijde potvrzení o úhradě s možností stažení paragonu pro účetní evidenci.

Na Vámi zadaný e-mail bude nejpozději 21. 4. zaslán link, přes který se budete moci přihlásit na webinář (22.4.2021, čtvrtek - 18,00 - 20,00 hod.). Pokud by Vám link do 21.4. do 18:00 hodin nepřišel, kontaktujte mě prosím na e-mail info@vizualnistres.cz. Po ukončení webináře budu následující dny rozesílat e-mailem potvrzení o účasti.

Zdravím Vás a těším na on-line setkání

Ing. Libor Štěpán

V případě dotazů pište na info@vizualnistres.cz

Storno podmínky

Po uhrazení je částka nevratná, krom uvedeného dále. V případě nenaplnění webináře si organizátor vyhrazuje právo tento nejpozději 2 dny před jeho konáním zrušit. V případě zrušení webináře, je jeho účastníkům nabídnuta účast na stejném webináři v jiném termínu nebo vráceno kurzovné v plné výši.